پرسش و پاسخ

تامین همزمان آبگرم بهداشتی و گرمایش

محیط عمر بالای دیگ چدنی پکیج

قابلیت کار با انواع سیستم‌های توزیع گرما

مخزن ذخیره 100 لیتری آبگرم مصرفی

پكیج زمینی ام آی تری مدل PE5 با ظرفیت 28200 کیلوکالری بر ساعت تا متراژ 250 متر مربع (برای شهر تهران) مناسب است.
حالت زمستانه : وقتی كلید انتخابگر در وضعیت زمستانی باشد دستگاه برای تولید آب گرم مصرفی و گرمایشی با تقدم تأمین آب مصرفی آماده است. در این حالت مشعل روشن شده، دمای آب درون دیگ بالا می رود. پمپ مصرفی (گردش آب مبدل مخزن) شروع بكار نموده و موجب افزایش دمای آب درون مخزن میشود. وقتی دمای آب درون مخزن به دمای از پیش تعیین شده توسط دماپای (ترموستات) مربوطه رسید، این پمپ متوقف شده و پمپ مدار گرمایشی شروع بكار می‌نماید و موجب افزایش دمای آب درون رادیاتورها میگردد. این عمل آنقدر ادامه می‌یابد تا دمای آب خروجی از دیگ به دمای از پیش تعیین شده توسط دماپای قابل تنظیم دیگ برسد آنگاه مشعل خاموش میشود. حالت تابستانه : وقتی كلید انتخابگر در وضعیت تابستانی است، فقط آب گرم مصرفی تولید می‌شود و مدار مربوط به گرمایش دائماً‌ متوقف است. بنابراین مشعل و پمپ گردش آب مبدل مخزن فقط برای گرم نگهداشتن آب بهداشتی روشن می‌شوند. بدیهی است‌در این حالت مدت توقف‌پمپ و مشعل زیاد خواهد بود.
بله, در هنگام قطع برق جریان گاز نیز قطع شده و ایمنی لازم را به وجود خواهد آورد.
خیر، شیرپرکن پکیج زمینی دستی است. در دستگاه یك شیر كروی ربع گرد برای پر كردن تاسیسات پیش‌بینی شده است كه با استفاده از آن در حالت سرد، فشار تاسیسات بایستی بین 5/0 تا 1 بار تنظیم گردد و در طول مدت كاركرد دستگاه (درحالت گرم) بهترین فشار برای عملكرد صحیح دستگاه 5/1 بار است.
قطر دودکش باید 15 سانتیمتر باشد. از بکار بردن دودکش افقی با زانوهای اضافی در مسیر دودکش خودداری فرمائید.
برای سیستم های فن کویل، غلبه هد پمپ بر افت فشار سیستم گرمایشی از اهمیت بالا برخوردار است. بطور کلی در این موارد مجری طرح موظف به محاسبه، تائید یا رد جوابگویی هد پمپ دستگاه پکیج است. بدین منظور در پکیج ام آی تری از پمپ DAB VA 55/130-1/2" بعنوان قویترین پمپ برای این پکیج استفاده شده است.
در صورتیکه ظرفیت پکیج جوابگوی متراژ واحد باشد و همچنین مصرف کننده های آب گرم مصرفی در حد مصرف کننده های معمولی واحدهای مسکونی از قبیل یک حمام و دستشویی و آشپزخانه و ... باشد، بله می توان استفاده کرد.
از نمایندگی های فروش سراسر كشور كه اطلاعات تماس آنان در همین سایت قید گردیده است. در صورتی كه در شهر مورد نظر شما نمایندگی فروش MI3 وجود ندارد، جهت راهنمایی، با واحد فروش این شركت (51092129-021) تماس حاصل نمایید.
خیر، فروش دیگ ها به طور مستقیم از كارخانه صورت نمیگیرد. جهت دریافت راهنمایی در این خصوص با واحد مهندسی فروش (51092129-021) تماس حاصل نمایید.
تمامی كاتالوگ های محصولات به علاوه راهنمای نصب دیگ ها بر روی سایت و در قسمت محصولات قرار دارد.
دیگ S90 : ظرفیت حرارتی 20000 تا 80000 کیلوکالری بر ساعت - فشار کاری 4 بار دیگ S : ظرفیت حرارتی 30000 تا 100000 کیلوکالری بر ساعت - فشار کاری 4 بار دیگ M90 : ظرفیت حرارتی 77400 تا 216720 کیلوکالری بر ساعت - فشار کاری 4 بار دیگ M : ظرفیت حرارتی 100000 تا 300000 کیلوکالری بر ساعت - فشار کاری 4 بار دیگ L90 : ظرفیت حرارتی 172000 تا 560000 کیلوکالری بر ساعت - فشار کاری 4 بار دیگ HYPER : ظرفیت حرارتی 515,900 تا 1,203,873 کیلوکالری بر ساعت - فشار کاری 8 بار
ظرفیت حرارتی مناسب برای یک ساختمان به عوامل متعددی مانند متراژ ساختمان، میزان مصرف آب گرم، شرایط آب و هوایی منطقه، شرایط ساختمان و ... بستگی دارد، پیشنهاد می گردد برای محاسبه دقیق تر بار گرمایی مورد نیاز برای خانه یا محل کار خود با واحد مهندسی فروش (51092129-021) تماس حاصل نمایید.
شماره تماس های واحد فروش در بخش «ارتباط با ما» در سایت قرار دارد.
دیگ را خاموش کرده و با واحد خدمات پس از فروش ( 51092124-021) تماس بگیرید.
با برقراری تماس از طریق یكی از راه های ارتباطی با واحد خدمات پس از فروش، مشكل دیگ خود را مطرح نموده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. جهت استفاده از گارانتی محصولات، از تماس مستقیم با تعمیركاران خودداری نمایید.
تمامی دیگ های MI3 دارای 5 سال و دیگ هایپر دارای 10 سال خدمات پس از فروش هستند. این گارانتی شامل تمامی قطعات دیگ اعم از پره و متعلقات می باشد. ارائه این خدمات به صورت بی قید و شرط صورت می گیرد. دریافت خدمات، از طریق شماره سریال حك شده بر روی پره ها و همچنین كارت گارانتی محصول كه در هنگام خرید، تكمیل و به آدرس شركت پست می گردد قابل پیگیری است.
این موضوع که دیگ شما و تجهیزات مرتبط با آن در موتورخانه ایمن و با راندمان مناسب کار کنند بسیار اهمیت دارد به همین منظور توصیه می¬شود که دیگ و تجهیزات موتورخانه جهت بررسی ایمنی و عملکرد صحیح آن سالی یکبار توسط افراد مجرب سرویس و بازرسی گردد.
معمولاً دمای تنظیم ترموستات دیگ بین ℃60 (برای فصول گرم سال) تا ℃ 80 (برای فصول سرد سال) می باشد که بر حسب نیاز در شرایط آب و هوایی خیلی سرد این دما تا 95 درجه قابل افزایش می باشد.