ديگ Super M90
 

 

دیگ­‌های چدنی شوفاژ MI3 از مناسب­‌ترین نوع چدن برای انتقال حرارت بهتر تولید شده و در طراحی آن­‌ها توزیع صحیح حرارت به منظور دستیابی به حداكثر كارایی مدنظر قرار گرفته است. به طوری­كه این دیگ‌­ها قابلیت رقابت با دیگ‌های چدنی شوفاژ روز اروپا را دارند.

دیگ‌های چدنی شوفاژ MI3 تولید شركت لوله و ماشین ­سازی ایران دارنده نشان استاندارد تشویقی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می­‌باشند. همچنین این شركت دارای گواهی تأیید صلاحیت آزمایشگاه در خصوص آزمون دیگ‌­های چدنی مخصوص گرمایش مركزی و آب گرم مصرفی و اندازه­‌گیری ظرفیت و بازده آنها از مؤسسه­ استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می­‌باشد.

دیگ­ چدنی شوفاژ MI3 مدل Super M90 جديدترين محصول گرمايشي شركت لوله و ماشين سازي ايران و مناسب براي كاركرد با سوخت گاز يا گازوئيل در 8 مدل با ظرفيت‌هاي 90.300 تا 326.800 كيلوكالري بر ساعت مي‌باشد.

اين ديگ با بازده بالاي 90 درصد، قابل استفاده برای 40 متر ارتفاع (معادل 13 طبقه) بوده و قابلیت گرم كردن آب تا دمای زیر نقطه جوش را داشته و مي‌تواند هر نوع نياز به گرمايش را در محيط‌هاي صنعتي، تجاري، اداري و اماكن مسكوني كه در آنها گرماي متوسط و بالايي مورد نياز است برآورده سازد. ضخامت 6 ميليمتر بدنه اين ديگ ضمن افزايش طول عمر و استحكام مكانيكي ديگ امكان استفاده اين ديگ براي فشار كاري تا 4 بار را فراهم مي‌كند.

 

برخی از خصوصیات دیگ Super M90:

  • راندمان حرارتی بالاي 90 درصد
  • كیفیت سطحی مناسب داخلی و خارجی پره‌­ها
  • سرعت و سهولت مونتاژ
  • دارای 5 سال ضمانت بی قید و شرط
  • خدمات پس از فروش دائم

 

 

دانلود کاتالوگ